افراد موفق برای رسیدن به آرزوها و اهداف شان چه کارهایی انجام می دهند؟

متمول و سرمایه دار شدن فقط از راه های کلک و چپاول دیگران نیست. بعضی ها با ایده ها و تصمیمات و بخصوص از خودگذشتگی به موقعیت موفق شان می رسند. در این مطلب ۶ قانون که افراد موفق برای رسیدن به اهداف و رویاهایشان بکار برده اند را برایتان به طور خلاصه برایتان شرح داده ایم . افراد موفق برای رسیدن به آرزوها و اهداف شان چه کارهایی انجام می دهند؟ یکی از رازهایی که در دنیا کشف شده است اما اکثر افراد به آن توجه نمی کنند، راز پیروزی افراد موفق در زندگی است. که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

6 قانون طلایی افراد موفق در راه رسیدن به اهداف و رویاهایشان

گرنت کاردون (Grand Cardone) استاد فروش و نویسنده پنج کتاب کسب و کار از جمله «قانون ۱۰ برابر» و «اگر اول نباشی، آخر هستی» است. او برنامه های آموزشی فروش برای کمپانی های بزرگی مثل گوگل و شرکت بیمه افلک تدوین کرده است و برای وبسایت های همچون Fox News، Fox Business، CNBC و MSNBC مقاله می نویسد.

دست از هر نوع تفریحی کشیدم
ده سال پیش وقتی شرکتم را راه اداختم. اصلا فکرش را هم نکنید که هم بخواهید یک ایده یا هدف اقتصادی را شروع کنید و همهفته ای سه بار بروید فوتبال کنید یا وقت تان را در مهمانی ها بگذرانید. من دست از هر نوع تفریح برای مدتی کشیدم. راه دیگری نیست برای موفق شدن. من اگر لذت و تفریح آن لحظه را چشم پوشی نمی کردم نمی توانستم به این درجه از رهایی اقتصادی برسم.

 

6 قانون طلایی افراد موفق در راه رسیدن به اهداف و رویاهایشان

باربارا کُرکُران (Barbara Corcoran) یکی از دو خانم سرمایه گذار سریال شارک تنک است . باربارا کورکران یک سرمایه‌دار، سرمایه‌گذار، نویسنده، مشاور، و شخصیت تلویزیونی آمریکایی است.

رئیس بودم ولی رفتم برای یک شرکت دیگر کار کردم

یک زمانی بهره وام بانکی ۱۸ درصد شده بود و هیچکس خانه و اپارتمان نمی خرید. ۴۰۰ نفر در آژانس من کار می کردند و تنها راهی که به نظرم رسید و می بایست غرورم را نادیده بگیرم این بود که ضمن حفظ شرکت خودم، برای دیگران کار کنم. مدیر یک شرکت خصوصی شدم و سالی ۱۰۰ هزار دلار درآمدش را صرف بدهی های بانکی و هزینه جاری شرکت خودم کردم تا اینکه وضعیت اقتصادی بهتر شد .

6 قانون طلایی افراد موفق در راه رسیدن به اهداف و رویاهایشان

گری وینرچاک (Gary Vaynerchuk) کارآفرین، سخنران، نویسنده، سرمایه گذار و بنیانگذار شرکت واینر مدیا در یکی از سخنرانی های خود در تدایکس سخن از قضیه‌ی نسبتا ساده‌ اما بسیار ارزشمندی برای تمام لحظات کاری و شخصی زندگی به میان می‌آورد که از عنوان آن هم مشخص است.

تشویق و رضایتمندی کنونی یا پاداش اصلی و نهایی

زندگی یک بازی طولانی است. دنبال موفقیت لحظه ایی نباشید. وقتی عزم می کنید به هدف های زندگی برسید از همان شروع بهتر است به این شیوه فکر کنی که پاداش کوتاه مدت و لذت آنی را فدای پاداش نهایی و لذت همیشگی در آینده بکنی. من در دو تا سه سال اول راه ادازی شرکت خودم، شاید اغراق نباشد که روزی ۱۸ ساعت کار می کردم. یک دوره کوتاه خانواده و فرزندان را به ناگزیر نادیده گرفتم ولی الان همه خانواده داریم از منافع آن خودگذشتگی ها بهره می بریم.

افراد موفق در راه رسیدن به اهداف

John Hanna  نویسنده کتاب «راه ثروت» و رئیس شرکت Fairchild Group

من و همسرم برای مدتی برگشتیم خانه والدین خودمان

وقتی شرکت خودم را راه انداختم حتی قدرت پرداخت اجاره خانه را هم نداشتم. همسرم با فرزندم به خانه خواهرش رفت و من به خانه والدینم برگشتم. ما از هم جدا نشده بودیم فقط محل سکونت ما حالت مجردی داشت. تصمیم آسانی نبود آن برای یک زوج جوان … ولی از عهده‌اش برآمدیم و این روزها، میوه آن ازخودگذشتگی را داریم می‌چینیم.

افراد موفق در راه رسیدن به اهداف
Nafisé Nina Hodjat, رئیس شرکت The SLS Firm
قطع رابطه با ادم های منفی

من در طول فعالیت های اقتصادی‌ام چندین بار ناچار شدم رابطه ام با دوستان و فامیلی و حتی شریک زندگی ام را به هم بزنم. برای موفقیت یک شرکت اقتصادی، چیزی بدتر از شریک زندگی منفی یا دوستان و فامیل بدبین نیست. یک شرکت تازه تاسیس شده بیشترین چیزی که نیاز دارد اعتماد به نفس و حمایت عاطفی و روحی نزدیکان است.

افراد موفق

Tom Shieh, رئیس شرکتCrimcheck

۹۰ درصد درآمدمان را پس انداز کردیم

ما وقتی شروع کردیم تا کمپانی خودمان را بسازیم به همراه همسرم تصمیم گرفتیم خانه خودمان را اجاره دهیم و به زیرزمین خانه پدرو مادر همسرم برویم. ما فقط با ۱۰ درصد درامد مشترک مان زندگی ساده ایی را ادامه دادیم و همه پس اندازمان را برای شرکت مان گذاشتیم. این روزها داریم از تصمیمی که گرفتیم برای همه زندگی لذت می بریم.

منبع : success


در همین زمینه مقالات زیر را هم بخوانید :

افراد ناموفق به خودشان چه دروغ‌هایی می‌گویند
نام افراد موفق ایرانی در کتاب رکوردهای گینس
آموزش مهارت زندگی از افراد موفق و خوشبخت
۲۵ عادت افراد موفق و خوشحال
راز افراد موفق

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده nasleweb
بارگذاری بیشتر در کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

برای موفقیت روزانه این کارهای جزیی را انجام دهید

 برای موفقیت روزانه این کارهای جزیی را انجام دهید هر روز ما با درس هایی از زندگی، روبرو می…