ایده های کارآفرینی سال ۲۰۱۸ برای کارآفرینان خلاق و موفق منتشر شد

ایده های کارآفرینی که امروزه در دنیا مورد توجه کارآفرینان موفق چه خانم و چه آقا قرار گرفته است.  اینبار با الهام گرفتن از ایده های خوب کارآفرینی میتوانید با سرمایه کم شغل پردرآمد خودتان را برای یک کسب و کار واقعی همانند کارآفرینان خلاق شکل دهید.
فراموش نکنیم که همه کارآفرینان خلاق از ایده های کارآفرینی کوچک شروع کردند و کسب و کاری را راه اندازی کردند و آن را گسترش دادند که تا به مرحله ای رسیدند که بر سر زبان ها قرار گرفتند.شما هم میتوانید دقیقا جا پای کارآفرینان خلاق قرار دهید و ایده های خودتان را تبدیل به کسب و کاری میلیاردی کنید . در ادامه با مگ یاد همراه باشید و اگر شما هم ایده های کارآفرینی جالبی دارید، به ما معرفی کنید.

 

۱- ایده های کارآفرینی : زیور آلات دستی بسازیم

شما می‌توانید از خلاقیت‌تان در ساخت مصنوعات دستی مانندگردنبند و گوشواره بهره بگیرید. می‌توانید از سیم، مهره و چند ماده‌ی دیگر استفاده کنید، آن‌ها را کنار هم بگذارید و زیورآلاتی منحصر به فرد بسازید. شما می‌توانید حاصل دست‌تان را به‌صورت آنلاین یا در فروشگاه‌های محلی و نمایشگاه‌ها بفروشید.

۲- ایده های کارآفرینی : خدمات اپلیکیشن سیکس پک ساز

در این مجموعه از ایده های کارآفرینی میخواهیم اپ موبایل درست کنیم، امروزه با توجه به اینکه جوان های ما علاقه ای به ادیت تصاویر خود در اینستاگرام و یا در پروفایل تلگرام دارند، ما میتوانیم اپلیکیشنی تولید کنیم که بتواند اندام ما را با ادیت حرفه ای خودش سیکس پک دربیاره
یا برایمان موهای بلند ایجاد کنه .

روش های کسب درآمد از اینترنت
روش های کسب درآمد از اینترنت

۳- ایده های کارآفرینی : خدمات تحریریه

آیا شما علاقه برای نوشتن کلمات دارید؟پس می توانید کسب وکاری مثل نوشتن مقالات ، ویرایش و چاپ و نشر برای خود ایجاد کنید.
نترسید همیشه در اول راه کمی نگرانی وجود دارد یادتان می آید وقتی برای اولین بار مادرتان شما را به مدرسه برد تا درس بخوانید شاید از آن محیط به دلیل نبود حامی و پشتیبان قابل اعتماد می ترسید در آن دوران فکر می کردید قابل اعتمادترین کسانتان مادرتان است ولی هر چقدر که سنتان بالاتر می رفت یاد گرفتید باید به دیگران اعتماد کرد باید به معلم اعتماد کرد او برای باسوادکردن شما و رسیدن به آینده درخشان برای شما هر کاری کرد پس به او باید اعتماد می کردید.
پس بدانید شروع هر کار برایتان سخت است به تدریج با هموار شدن مسیر برایتان طی کردن مسیر آسان تر می شود.
آیا شما استعداد قصه گویی دارید؟نویسندگان مقداری از فرصتشان را صرف توید محتوی سایت ، مجلات و رسانه های خبری می کنند.
آیا شما می توانید سریع اشکالات دستوری ، تلفظی ،ساختاری را پیدا کنید؟
به عنوان ویراستار می توانید به ویرایش نسخه های خطی، وب سایت ها، مجلات، کتاب ها و بیشتر بپردازید.
آیا شما می توانید از خودتان کتابی منتشر کنید؟ چه نوع کتابی؟ آیا بیشتر کتاب های شما الکترونیکی منتشر می شود.شما می توانید منتشر کنندگان نسخه های دیجیتال در خانه تان مشغول به کار شوید.می توانید مثلا دست نوشته های دیگران را به صورت کتاب الکترونیکی درآورید و برای دیگران در سایت یا وبلاگتان به نمایش بگذارید .
این کار بسیار آسان تر از چیزی است که شما فکر می کنید مخصوصا خانم ها می توانند رمان ها و داستان هایشان را که برای نوشتنش ماه ها و شاید یک سال زمان گذاشتند به صورت کتاب الکترونیکی درآورند برای دیگران به نمایش بگذارند. ما در عصری زندگی می کنیم که کموبیش اکثر افراد و به خصوص قشر جوان و پویای ما با اینترنت سرو کار دارد. اینترنت مرزها را نادیده می گیرد و کسب وکارتان را می تواند متحول کند . نباید وجود این عنصر باارزش و تاثیرگذار در زندگی مان را نادیده بگیریم و به خوبی از آن برای کارهای تحقیقاتی و کسب درآمد استفاده کنیم.

۴- ایده های کارآفرینی : خدمات مربیگری

آیا عاشق کمک کردن به مردم هستید؟ راه اندازی خدمات مربیگری از نظر شخصی و مالی می تواند فرصتی برای درآمدزایی شما باشد.آیا شما مربی بهداشت ،مربی حرفه ای در میان دیگر هستید شما با این فرصتی که در اختیارتان است می توانید هم به دیگران کمک کنید و آن ها را شاد کنید و هم بر چالش و موانع غلبه کنید.و از پتانسیل و توانایی تان استفاده کنید و به هر چیزی می خواهید برسید. اگر شما می توانید ارتباط خوبی با دیگران برقرار کنید و شنونده ی دلسوزی هستید که نمی تواند سریع قضاوت کند .با مربی گری شخصی می تواند شانس اینکه متفاوت باشید و به دیگران کمک کنید فراهم کند.

مقالات مرتبط :  ۲۵ شغل برای خانم های خانه دار

۵- ایده های کارآفرینی : طراحی سایت نانوایی

به شخصه خیلی دوست دارم سایتی باشه مثل نانوایی های سر کوچه که بتوانم در اون سایت ماهیانه اشتراک بخرم و برایم هر روز صبح راس ساعت ۶ نان گرم بیاره ،تا من بتونم از وقتم برای خوابیدن بیشتر در رختخواب استفاده کنم .
از مزاح بگذریم سایت نانوایی به صورت اشتراک ماهیانه خیلی ایده خوبیه که الان خانواده هایی که دارای فرزند هستند رأس ساعت نان میرسد و بچه ها رأس ساعت صبحانه رو میل میکنند و به مدرسه میروند .

۶- ایده های کارآفرینی : خدمات لباس‌شویی و خشک‌شویی

لباس‌شویی از جمله کارهای روزانه است که برخی آدم‌ها وقتی برای انجام آن ندارند. از این رو، می‌توانید کسب و کار‌ی راه بیندازید و این خدمات را به اهالی محل‌تان ارائه دهید.

دنبال ایده‌های پولساز و نمونه‌های عملی و راهکارهای پیاده‌سازی هستید؟

بهتون توصیه میکنم برنامه فرمول موفقیت را حتما مشاهده کنید

برنامه فرمول موفقیت نهایی یک برنامه ویدئویی اینترنتی است که در آن با کارآفرینان بزرگ ایران و جهان و موفقیت هایشان مصاحبه میکنند.

مشاهده برنامه فرمول موفقیت نهایی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده nasleweb
بارگذاری بیشتر در کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کار در خانه برای خانم ها، ۲۳ کار مناسب برای خانم ها

کار در خانه برای خانم ها، ۲۳ کار مناسب برای خانم ها من همیشه میدانستم میخواهم یک کارآفرین …