امضای مدیران مشهور جهان چه رازی در مورد شخصیت آنها برملا می‌کند

دست‌خط همانند اثر انگشت است، هیچ دو نفری در جهان نمی توانند دست‌خط کاملا مشابه یک دیگر داشته باشند. کارشناسان دست‌خط و امضا مدعی هستند که از روی دست‌خط یک نفر میتوان به شخصیت درونی او پی برد. همچنین انها میگویند نوشته‌هاي‌ دستی افراد حتی در مورد سبک کاری و مسایل روحی انها نیز سرنخ‌هایي به بیننده میدهد.
از این رو، خبرنگاران businessinsider از دو کارشناس خط به نام‌هاي‌ کتی مک‌نایت و الاین کارال تقاضای کرده‌اند تا امضای مدیر برجسته و معروف جهان را بررسی کرده و تحلیل خودرا از سبک زندگی، طرز فکر و روحیه این اشخاص بیان کنند.
باید توجه داشته باشید که علم خط‌شناسی عاری از اشتباه نیست و ممکن است عده اي از تحلیل‌هاي‌ امضای افراد موفق و معروف جهان با واقعیت مطابقت نداشته باشند. بنابر این توضیحات زیر هم ممکن است صد در صد واقعی و درست نباشند.
در ادامه تحلیل امضای افراد موفق همانند بیل گیتس؛ مارک زاکربرگ؛ اپرا وینفری، وارن بافت ؛ جف بزوس و دیگر افراد معروف و موفق جهان رابا هم از نظر خواهیم گذراند. در ادامه با مگ یاد همراه باشید .

امضای افراد موفق و مشهور جهان 

۱- مارک زاکربرگ: مدیر عامل کمپانی فیس‌بوک

امضای افراد موفق و مشهور جهان
Wikimedia Commons

کارال: گرد بودن بالای حرف M در ابتدای اسم Mark بدین معنی است که وقتی کاری را دوست دارد انجام دهد، بسیار صبور است و روش و اسلوب خاص خودرا برای تحقق هدفش دنبال می کند.
نیمه مرکز حرف M در نام مارک زاکربرگ نشان میدهد که بسیار خیال‌پرداز و رویایی است و این شخص واقعیت خاص خودرا در زندگی و افکارش دنبال می کند.
مک‌نایت: حریم خصوصی مهم ترین مساله در زندگی امضاکننده بشمار می رود. مارک زاکربرگ در زندگی شخصی و خصوصی خود گارد زیادی دارد و اجازه نمیدهد کسی وارد حریم زندگی‌ یا حرفه‌اش بشود.

۲- بیل گیتس: بنیان‌گذار مایکروسافت

امضای افراد موفق
Wikimedia Commons

مک‌نایت: روی حرف T تاکید یا فشار زیادی وجود ندارد که نشان می دهد بیل گیتس انسان مصمم و با اراده‌اي است. L هاي‌ بسته در امضای او نیز حکایت از این دارند که او چندان خیال‌پرداز و رویایی نیست و بر اساس واقعیت‌ها تصمیم‌گیری و زندگی میکند.
باز بودن دایره در نوشتن حرف T حاکی از ان است که فرد به انتقاد حساسیت دارد. یعنی هنگام انتقاد از گیتس و کارهای او باید مراقب کلمه‌هایي که انتخاب می کنید باشید زیرا ممکن است موجب رنجیدگی وی شود.

۳- بیل گیتس: بنیان‌گذار مایکروسافت «امضای دوم»

امضای افراد موفق
Wikimedia Commons

مک‌نایت: هر امضایی که دارای اسم شناسنامه‌اي و حرف بزرگی از اسم میانه ودر انتها، فامیلی باشد نشان میدهد که این شخص بسیار مطابق قانون و سنت رفتار میکند و همیشه کارهایش قابل پیش‌بینی هستند.
کارال: هردو امضای بیل گیتس کاملا خوانا هستند که از هوش و ذکاوت او حکایت میکند. یاغی حرف T در هردو امضا بسیار بالا هستند که نشان میدهد او فردی بلندپرواز است.

۴- وارن بافت: مدیر عامل کمپانی برکشایر هاتاوی

امضای افراد موفق
Wikimedia Commons

کتی مک‌نایت: انحنای نوشته به سمت راست دراین امضا نشان میدهد وارن بافت انسان کاملا برون‌گرایی است که در مورد دوستان و خانواده خود بسیار احساساتی است و آماده کمک به آنهاست. البته یکی از بزرگ‌ترین میلیاردهای جهان نیز کمی هیجانی رفتار میکند و ممکن است گاهی بی‌منطق عمل کند.
وارن بافت در امضای خود حرف W در ابتدای اسمش را برعکس نوشته که نشان می دهد انسان مسئولیت‌پذیری است. او فردی است که عاقبت کارها را میتواند به‌خوبی تشخیص دهد و بهمین خاطر خیلی سریع به نتیجه می رسد. او همیشه دوست دارد که سریعا به مرحله آخر برسد.

۵- اپرا وینفری: شخصیت برتر تلویزیونی

امضای افراد موفق
Wikimedia Commons

کارال: نوشتن حروف اول اسم و فامیلی در اندازه‌هاي‌ بزرگ از اعتمادبه نفس بالای وینفری حکایت دارد. همچنین پهن بودن این حروف هم سمبل این است که این فرد تصویر درست و کاملی از خود دارد.
سوزنی بودن طرح حرف R در اسم و فامیلی وینفری نشان می دهد که او درک و آگاهی بسیار بالایی دارد. جهش شاخه‌اي در حرف p در ابتدای نام او نیز از علاقه‌اش به بحث و مکالمه حکایت دارد. همچنین نشانه‌ این است که دوست دارد نقطه‌نظر او روی بقیه تاثیر بگذارد.
باز بودن حرف a در اسم اپرا ونیفری به این معنی است که دوست دارد عقاید و افکار خودرا با دیگران به اشتراک بگذارد.
کمتر کسی را میشناسید که اپرا وینفری را نشناسد ؛ مطمئنا شما از موفق ترین و پولدارترین زن دنیا انتظار ندارید که به مواد مخدر اعتیاد داشته باشد. بهتون توصیه می کنم حتماً این مطلب را بخوانید : چهره های مشهور معتاد هالیوودی

۶- جف بزوس: مدیرعامل کمپانی آمازون

امضای افراد موفق
Wikimedia Commons

مک‌نایت: خمیدگی حروف به سمت چپ در نوشتن نام نشان میدهد که مدیرعامل کمپانی آمازون شخصی است که از جمع‌هاي‌ شلوغ و پرسروصدا دوری میکند و ترجیح می دهد به تنهایی خودش پناه ببرد.
زاویه ۴۵ درجه‌اي در انتهای امضا در نوشتن Bezos نشان می دهد که جف بزوس همیشه میتواند دیدگاه و نظر نوین و جدیدی داشته باشد. دیدگاه چنین فردی این است که مشکلات و موانع اهمیتی ندارند و فقط باید دنبال راهکار مناسب بود.
کارال: صعود ناگهانی خط در انتهای امضا از خوش‌بینی، مثبت‌اندیشی، بلندپروازی و توانایی برای رسیدن به اهداف حکایت دارند. امضا کردن به نحوی که رو به بالا حرکت میکند نشان از مثبت‌اندیشی فرد دارد.

۷- کوک: مدیر عامل کمپانی اپل

امضای افراد موفق
Wikimedia Commons

الاین کارال: امضای ناخوانای تیم کوک نشان می دهد او شخصی است که برای فضای خصوصی زندگی خود اهمیت زیادی قایل است و به هر شخصی اجازه نزدیک شدن به خودرا نمیدهد. دایره‌هاي‌ موجود در امضای کوک بازتاب‌دهنده این است که او یک دایره و محدوده‌ي مشخصی در زندگی دارد که فقط اشخاصی که به انها اعتماد کامل دارد دراین دایره جای دارند.
بزرگ بودن حروف بزرگ نام تیم کوک در امضایش از اعتماد به نفس بالا، بلندپروازی و استعداد زیاد برای رشد او حکایت دارد. او انتهای هر بخش امضای خودرا قلاب کرده است که بعنوان قلاب استحکام شناخته میشوند و نشان میدهد که تیم کوک به هر چیزی که اراده کند دست خواهد یافت ودر تحقق اهداف خود از پشتکار زیادی برخوردار است. این قلاب‌ها همچنین حاکی از این هستند که او پس از تصاحب هر چیزی ان را آسان از دست نمیدهد.

امضای افراد موفق و مشهور جهان

منبع : businessinsider ترجمه از : روزیاتو

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده nasleweb
بارگذاری بیشتر در سبک زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بیوگرافی مارک زاکربرگ

بیوگرافی مارک زاکربرگ مارک زاکربرگ، جوان‌ترین میلیاردر جهان، مؤسس و بنیان‌گذار بزرگ‌ترین ش…