ترکیب زیبای چهره این خانم توسط جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک،بر اساس افزایش میل زنان به انجام جراحی زیبایی و طبق انتخاب هایی که برای ایجاد تغییرات در چهره در گوشه کنار دنیا به پزشکان زیبایی از سوی مراجعه کنندگان پیشنهاد می شود، گروهی از جراحان پلاستیک چهره ی جذاب ترین زن دنیا را طراحی کردند.محققان موفق شدند با استفاده از ترکیب اجزای صورت بازیگران سرشناس هالیوودی, چهره جذاب ترین زن جهان را خلق کنند.

پس از این که دانشمندان برای زیباترین چهره زنان یک استاندارد تعریف کردند، در پی یافتن زیباترین زنان با توجه به این معیار بودند. ستاره هایی که نامشان در اینجا آمده، به عنوان زیباترین زنان از نظر علم پزشکی معرفی شده اند.شاید از نظر شما زیبایی نسبی باشد اما علم هم حرف های بسیاری در مورد آن دارد. آیا برای شما هم جالب است که بدانید علم چه چهره ای را به عنوان زیباترین چهره زنان می داند؟

این بحث به قرن ها قبل، زمان یونان باستان باز می گردد. اما امروزه نیز دانشمندان با استفاده از برنامه های کامپیوتری و با قرار دادن زیباترترین اعضای صورت افراد در کنار هم، به یک چهره ایده آل رسیده اند، همان چهره ای که اکثر خانم ها برای رسیدن به آن دست به عمل زیبایی می زنند.پزشکان و دانشمندان ایده آل ترین اعضای صورت را از میان ستاره ها انتخاب کرده اند که عبارتند از:

جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک

ابرو:جنیفر لوپز

چشم:کایرا نایتلی

لب:پنلوپه کوز

چانه:سلنا گومز

بینی:کیت میدلتون

فرم فک صورت:شر

پیشانی:مایلی سایرس

گونه:آنجلینا جولی

پوست:ریس ویترسپون

منبع : ایران ناز

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده nasleweb
بارگذاری بیشتر در تصاویر دیدنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

نظر خانم ها در مورد رنگ لباس آقایان

نظر خانم ها در مورد رنگ لباس آقایان رنگ سفید  بهترین رنگ براى انتخاب پیراهن مردانه بوده و …