تولد موجودی ترسناک و شیطانی شبیه انسان (عکس)

به گزارش ایران ناز در استان شرقی آفریقای جنوبی در یک روستایی که بیش از ۴۰۰۰ سکنه دارد خبری تکان دهنده مردم را شوکه کرد.تولد موجودی نیمه انسان و وحشتناک خبر داغ رسانه ها شد. تولدی که وحشت بزرگی در میان مردم و اهالی این دهکده بوجود آورد. تولد گوسفندی نیمه انسان که مردم می گویند او توسط شیطان فرستاده شده است. زیرا چنین تولدی تا کنون بی سابقه بوده است.

مدیر کل خدمات دامپزشکی دکتر Lubabalo Mrwebi این گونه بیان کرد: با تولد این بره بسیار وحشت زده و شوکه شدیم . این گوسفند عجیب متولد شده تغییر شکل عجیبی دارد که نیمی از او انسان و نیمی گوسفند است.شایان ذکر است گوسفند دارای ۲۸ کروموزوم است در حالی که انسان ۲۳ کروموزوم جفت دارد که وجود این کروموزوم ها منجر به زندگی و حیات می شود.

انسان عجیب

انسان عجیب

مردم اهالی با وحشت زیاد از دیدن و شنیدن تولدی عجیب این موجود عجیب الخلقه را فرستاده شیطان می دانند!پس از بررسی های اولیه از تولد چنین موجود عجیبی پزشکان اظهار داشتند زمان بارداری گوسفند بسیاری از پشه ها و مگس ها ناقل بیماری و ویروس ها هستند که باعث ایجاد تب دره ریفت در گوسنفدان می شود و باعث بهم ریختن کروموزوم های حیوانات شده است. و باعث چنین تولدهای عجیبی می شود.

ایران ناز

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده nasleweb
بارگذاری بیشتر در اخبار داغ

یک دیدگاه

  1. علی

    تیر ۲۵, ۱۳۹۶ در ۷:۰۶ ق.ظ

    یا ابلفضل ?

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *