دل نوشته های عاشقانه و احساسی در مورد خدا

وقت‌هایی هست که حالم خوب نیست. دقیق‌تر بگویم، همه چیز خوب است و «حالم» خوب نیست. ما به شما توصیه میکنیم بخش دل نوشته های عاشقانه و احساسی در مورد خدا را حتما مشاهده کنید.
خدایا از کجا شروع کنم خیلی وقته اینجوری باهات حرف نزدم ای بابا الان میگی باز این بنده پورو من اومد خوب دوست دارم دیگه میخواستم بگم خیلی دوست دارم بعد چند روزی که حالم بد بود شکر خدا امروز حالم خیلی بهتره .
میدونم کنارمی بخاطر همین حالم خوبه میدونی خدا جون ناراحتیم از چیه ؟
میترسم راهی که دارم میرم غلط باشه . خدایا کمکم کن تا الان که شرمنده ام کردی این دفعه هم کمکم کن یعنی اخر عشقه من به کجا ختم میشه؟
خدایا تنها امیدم تویی کمکم کن نمیخوام از کارم پشیمون بشم راهم درسته پس دستمو بگیر تا سختیارو تحمل کنم و تا اخر برم …
راستی من واقعا این کلیدو حس میکنم که بهبچه های دیگه هم گفتم درو بهم نشون میدی؟باشه خودم تلاش میکنم سختیا هم قبول فقط تنهام نزار . خدایا عاشقانه میپرستمت .
مطالب مرتبط :  دلنوشته های زیبا و متن های عاشقانه

نوشته های احساسی در مورد خدا

دل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدا

دل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدادل نوشته های عاشقانه و دلنشین در مورد خدا

مطالب مرتبط :  دلنوشته های زیبا و متن های عاشقانه

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده nasleweb
بارگذاری بیشتر در جوک و اس ام اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

دلنوشته های زیبا و متن های عاشقانه

نوشته های زیبا و متن های عاشقانه برای شبکه های اجتماعی …