۱۰ راز جوانی جنیفر لوپز

مطمئنا پس از دیدن پست های جنیفر لوپز در اینستاگرام عبارت «جنیفر لوپز چند ساله است» را در گوگل جستجو کرده اید زیرا سن و سال این زن اصلا به خودش نمی خورد. این زن ۴۸ ساله و مادر دو فرزند باورنکردنی است و افراد زیادی مایلند بدانند دقیقا چرا این طور است. در ادامه به ۱۰ رازی که وی را ۲۰ سال جوانتر کرده است اشاره می کنیم.

10 راز جوانی جنیفر لوپز

۱- استفاده از اسید گلیکولیک

او مراقبت از پوست خود را با استفاده از اسید گلیکولیک به عنوان یک لایه برداری کننده شیمیایی پوست انجام می دهد که سلولهای مرده پوست را حل می کنند.علاوه بر حل کردن آنها، این اسید موجب بهبود در بازگشت سلولهای پوست می شود که برای پوست های آسیب دیده از آفتاب ایده آل است. به همین دلیل عجیب نیست که جنیفر استفاده از آن را در مصاحبه با مجله “مردم” نیز اعلام کرده است.

۲- رژیم سرشار از پروتئین

جنیفر لوپز رژیم غذایی بسیار مناسبی دارد که سرشار از پروتئین است. خود وی در این باره می گوید: «پروتئین مرا سرپا نگه می دارد و مثل سوخت برای ماهیچه هایم عمل می کند.» مهمترین عاملی که باعث راز جوانی جنیفر لوپز شده این میباشد .

۳- هرگز حمام آفتاب نمی گیرد

جنیفر لوپز به این دلیل حمام آفتاب نمی گیرد که اشعه فرابنفش نور خورشید کلاژن و فیبرهای الاستیک در پوست را تخریب کرده و موجب پیری زودرس می شوند. خود لوپز در این باره می گوید: «سعی می کنم برای مدتی طولانی زیر آفتاب نمانم.»

۴- دوری از ۳ چیز مضر

جنیفر لوپز در زندگیش از ۳ چیز مضر دوری می کند. همه ما می دانیم که الکل، قهوه و سیگار برای پوست ما خوب نیست اما برخی از آنها استفاده می کنند. جنیفر در مصاحبه اش با نشریه یواس ویکلی گفته است: «من الکل نمی نوشم، سیگار نمی کشم و قهوه نمی خورم. این موارد واقعا پوستتان را پیرتر می کند.»

۵- خواب کافی

یکی دیگر از چیزهایی که جنیفر در زندگی خود رعایت می کند و در مجله ایناستایل به آن اشاره کرده، به اندازه کافی خوابیدن است. او می گوید: «نکته شماره یک این است که همیشه خواب کافی داشته باشید. نمی توانم بیش از این روی چیزی تاکید کنم.من عادت دارم که به طور ایده آل ۹ تا ۱۰ ساعت بخوابم اما مطمئنا میزان خوابم حداقل به ۸ ساعت می رسد.»

۶- استفاده هر روزه از مدیتیشن

جنیفر از سال ۲۰۱۵ آغاز به مدیتیشن کرده است. اکنون نیز هر روز صبح و شب ۲۰ دقیقه را به این کار اختصاص می دهد.

۷- داشتن دو مربی خصوصی

استخدام مربی از دیگر مواردی بوده که جنیفر لوپز انجام داده است. او در مصاحبه با یواس ویکلی گفته است: «وقتی در نیویورک باشم، با دیوید کرش کار می کنم که مربی فوق العاده ای است و وقتی در لس آنجلس باشم، با تریسی اندرسن کار می کنم. این دو رویکردهای متفاوتی دارند و می خواهم تعادلی در این بین داشته باشم.»

۸- دقت زیاد نسبت به تمیزی

جنیفر در مصاحبه های دیگری گفته است که همیشه پس از کار صورتش را می شوید و هرگز با آرایش نمی خوابد. او همیشه پوستش را تمیز و سلامت نگه می دارد.

۹- نوشیدن بیش از ۸ لیوان آب

یکی دیگر از نکاتی که جنیفر بر آن تاکید می کند، نوشیدن مقادیر زیاد آب است، به خصوص قبل از کار.

۱۰- استفاده از سبزیجات در برنامه غذایی

حقیقت این است که جنیفر رژیم غذایی بسیار پاکیزه و فرآوری نشده ای دارد. او در مصاحبه هایش به مصرف مقادیر زیادی سبزیجات، مارچوبه، جوانه ها و کلم بروکلی اشاره می کند. او می گوید که عاشق آشپزی و غذای پورتوریکویی است که با آن بزرگ شده است.

۱۰ راز جوانی جنیفر لوپز

منبع : cosmopolitan

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده nasleweb
بارگذاری بیشتر در چهره ها و بیوگرافی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

رژیم غذایی جنیفر لوپز برای حفظ تناسب اندام و کاهش وزن در سال ۲۰۱۸

رژیم غذایی جنیفر لوپز در سال ۲۰۱۸ چگونه است ؟ تقریبا همه خانم ها از داشتن اندام متناسب لذت…