۱۰ عطر مورد علاقه بازیگران هالیوود

احتمالا برای شما هم پیش آمده که با خود فکر کنید، عطر مورد علاقه بازیگران هالیوود و افراد سرشناس دیگر چیست؟ سوال بعدی‌تان احتمالا این است که آیا شما هم قدرت خریدش را دارید یا خیر؟ برای مثال جانی دِپ چه ادکلنی می زند یا مَدونا قبل از کنسرت از چه عطری استفاده میکند؟ زندگی پرزرق‌وبرق سلبریتی‌ها و رویداد های مختلفی که در انها شرکت می کنند برای اکثر مردم جذاب است. میلیونها نفر آن ها را در شبکه‌هاي‌ اجتماعی دنبال می کنند ودر خیال‌شان خود رابه‌جای این افراد میگذارند.
بو و رایحه‌ي عطر شما در تعداد زیادی از موقعیت‌ها اثرگذار است. برای مثال وقتی که برای نخستین بار با کسی قرار میگذارید، این بو می تواند تأثیر زیادی روی روند آشنایی شما بگذارد. شاید بد نباشد که با ۱۰ عطر مورد علاقه بازیگران هالیوودی و افراد مشهور و سرشناس در لیست زیر آشنا بشوید . در ادامه با مگ یاد همراه باشید .

۱- کیتی پری – Angel – Thierry Mugler

عطر مورد علاقه بازیگران هالیوودی

شاید این جمله کلیشه‌اي بنظر برسد؛ ولی کیتی پری واقعا درخانواده‌اي مذهبی بدنیا آمده است. حتی نخستین کارهای او خواندن سرودهای کلیسایی بود. او کارش را درسال ۲۰۰۱ شروع کرد و تقریباً درسال ۲۰۰۷ به شهرت و اعتبار جهانی دست یافت. او حدود ۱۱ میلیون نسخه از آلبوم‌هایش را در جهان فروخته است. کیتی عاشق دنیای عطر و ادکلن است و خط محصولی نیز دراین زمینه با نام خودش دارد. عطر مورد علاقه کیتی تی‌یری موگلر انجل است. بویی که بانوان دلير و سنت‌شکن می‌پسندند. به عقیده‌ي او این عطر به گروه سنی خاصی تعلق ندارد. هیلاری کلینتون و نیکول کیدمن هم با کیتی پری در دلپذیربودن رایحه‌ي این عطر کاملا موافق‌اند.

۲- تام کروز – Vetiver – Guerlain

عطر مورد علاقه بازیگران هالیوودی

بوی این عطر را خیلی شاعرانه وصف میکنند: رایحه‌اي که در بند زمان نمی‌گنجد. وقتی تام کروز این عطر را انتخاب میکند، بنظر شما هیچ جایی برای معرفی بیشتر باقی می ماند؟ این بازیگر سرشناس و البته ثروتمند از بوهایی شبیه چوب و وانیل خوشش می آید. پس بویی که ترکیبی از علف گرمسیری وِتیور و بوی تنباکو باشد، بهترین انتخاب برای تام کروز خواهد بود. از سوی دیگر او از اضافه‌شدن بوی جوز هندی و فلفل هم به رایحه مورد علاقه‌اش لذت میبرد. پس دریک جمع‌ بندی به این موضوع می رسیم که برای تام کروزی که در نقش‌ها و شخصیت‌هایي که بازی کرده، ترکیبی از طنز، قدرت و عشق وجوددارد، آمیخته‌اي از تنباکو و لیمو در بستری از بوهای فلفل و جوز هندی بسیار منحصربه‌فرد خواهد بود. درست مثل عطر گرلن وتیور. شاید بد نباشد بدانید تام کروز سوپراستار هالیوود هم از طرفداران پروپاقرص این ادکلن است.

۳- مایکل جکسون – Black Orchid – Tom Ford

عطر مورد علاقه بازیگران هالیوودی

مایکل جکسونِ خدابیامرز هم عاشق بوی این ادکلن بود. این عطر در اصل عطری زنانه است ولی بدلیل خاص بودن، مورد پسند خیلی از آقایان هم قرارگرفته. در واقع اینطور جا افتاده که این عطر هم زنانه‌‌اس و هم مردانه. به هرحال خاص بودن این عطر باعث شده طرفداران این عطر، زنانه یا مردانه بودن ان را مدام به چالش بکشند.

نخستین بو و حسی که از این عطر دریافت می شود، رایحه‌ي گل یاسمن فرانسوی، قارچ دُنبلان، درخت کانانگا، انگور فرنگی سیاه و مرکبات است. بوی ارکیده‌ي سیاه به‌طور عمیقی درمیان رایحه‌هاي‌ مختلفی نظیر: نعنای هندی و چوب صندل به مشام می رسد. این بوها در آمیختگی با شکلات سیاه، گل حنا، عود، وتیور، عنبر و وانیل فوق‌‌العاده می شود. بطری مشکی و طلایی این عطر هم یکی از جذابیت‌هاي‌ ان است.

۴- جانی دِپ – Dior Homme Cologne

عطر مورد علاقه بازیگران هالیوودی

جانی دِپ اعجاب‌انگیز با ان همه ی نقش عجیب و خاطره‌انگیز، نمونه‌اي شاخص از فردی است نامتعارف، پیشگام و غیرسنتی. ادوارد دست‌قیچی دوست‌داشتنی، کاپیتان جک‌اسپارو، کلاه‌ساز دیوانه آلیس در سرزمین عجایب و … از طرفداران دیور است. باوجود ویژگی‌هاي‌ شخصیتی غیرسنتی جانی، حتماً انتظار دارید که از بویی غیرکلاسیک هم خوشش بیاید. اما باید بگوییم که در دنیای بوها، جانی دپ بیشتر طرفدار سبک کلاسیک و سنتی است. ادکلن جانی دپ بوی مرکبات، گل و مُشک می دهد؛ یعنی رایحه‌اي که یادآور مردی است موفق در دنیای معاصر. اگر شما هم مثل راقِم این سطور از طرفداران پروپاقرص جانی دپ هستید، به سلیقه‌اش اعتماد داشته باشید. این عطر برای فصل‌هاي‌ بهار و تابستان فوق‌العاده مناسب است.

۵- پرنس هری – Cool Water – Davidoff

عطر مورد علاقه بازیگران هالیوودی

پرنس هری که دیگر معرف حضور همه ی‌تان هست. درست است که نمی توان وی را بعنوان یک هنرپیشه‌ي هالیوودی درنظر گرفت، اما از نظر محبوبیت و سرشناسی چیزی از بازیگران و خواننده‌هاي‌ مشهور کم ندارد. این پسرک خانواده سلطنتی که بعضا شیطنت‌هایي متفاوت با اعضای خاندان خود نظیر شرکت در مهمانی‌هاي‌ متعدد و … هم در کارنامه‌ي خاطراتش دارد، بتازگی قلب هزاران هزار دختر در سراسر دنیا را شکانده و با هنرپیشه‌ي نسبتا مشهور، مِگان مارکل ازدواج کرده است. عطر مورد علاقه‌ي هری، عطر دیویدوف است، یعنی عطری یادآور مردی بالغ و متعهد. اینروزها سر شاهزاده خیلی شلوغ است، پس نیازمند عطری است که برایش خنکی، شادابی و حال و هوای پرنشاط اقیانوسی رابه همراه داشته باشد.

۶- جورج کلونی – Green Irish Tweed – Creed

عطر مورد علاقه بازیگران هالیوودی

جورج كلونی یکی از جذاب‌ترین هنرپیشه‌هاي‌ هالیوود است و بهمین دلیل عجیب نیست که وسواس زیادی در انتخاب عطر داشته باشد. عطر مورد علاقه‌ي این بازیگر سرشناس و برنده‌ي جایزه‌ي اسکار، Green Irish Tweed از برند لاکچری و سلطنتی Creed است. همانگونه که از شعار این عطر «در ایرلند قدم بزنید» برمی‌آید با استفاده از «گرین آیریش» احساس حضور در طبیعت ایرلند را خواهید داشت. بوی گل زنبق و به‌لیمو به محض استفاده از عطر استشمام می شود و نت‌ میانی از برگ گل بنفشه تشکیل شده است. این عطر تند و مردانه مختص مردان دارای اعتماد به نفس و قدرتمند است. بنابر این عجیب نیست که این عطر علاوه بر جورج کلونی، محبوبِ بازیگران دیگری چون راسل کرو، کلینت ایستوود و تام هنکس نیز باشد.

۷- اِما واتسون – Be Delicious – DKNY

عطر مورد علاقه بازیگران هالیوودی

وقتی صحبت از عطر و بو می شود، رفیق شفیق هری‌پاتر یا همان خانم اما واتسون هرگز به عطر مورد علاقه‌اش بی‌دلیشز خیانت نمیکند. این عطر که ترکیبی از بوی میوه و گل است، یادآور احساساتی چون تازگی، نشاط و شادابی است. ترکیب این بوی خوش از برگ گل بنفشه، سیب، گریپ‌فروت و مگنولیاست. هسته‌ي مرکزی این رایحه را هم عطر گل مریم، زنبق دره، رز و بنفشه درکنار عطر گرم چوب صندل، مُشک و عنبر می‌سازد.

۸- هیلاری داف – Opium – Yves Saint Laurent

عطر مورد علاقه بازیگران هالیوودی

هیلاری داف را حتماً با فیلم مشهور داستان یک سیندرلا می‌شناسید. این هنرپیشه‌ي جوان‌پسند عاشق عطر ایو سن لورن اوپیوم است. عطر و رایحه‌اي که کاملا با شخصیتش جور است. بویی که یادآور تازگی، جذابیت و سرزندگی است.

۹- اسکارت جاهانسون – The One – Dolce & Gabbana

عطر مورد علاقه بازیگران هالیوودی

اسکارلت جوهانسون را می‌شناسید، دیگر؟ نه؟ همان خانم بازیگر زیبای هالیوودی که در بین اُناث و ذکور «مورد دوم رابا تشدید بیشتری بخوانید» طرفداران زیادی دارد. این شخص دلربا از طرفداران پروپاقرص عطر دِ وان از تولیدات دولچی گابانا است. بهمین خاطر یکی از مدل‌هاي‌ تبلیغاتی این برند هم به شمار می رود. شاید اصلا، یکی از رازهای جذابیت این هنرپیشه، همین بوی خوش عطرش باشد.

۱۰ – مَدونا – Hypnotic Poison – Dior

عطر مورد علاقه بازیگران هالیوودی

خانم مدونا راکه احتمالا می‌شناسید، اما شاید کمتر بدانید که او کارآفرین و نویسنده هم هست و علاوه‌بر خوانندگی و بازیگری به فعالیت‌هاي‌ دیگر هم میپردازد. این خانم مشهور به هر چیزی که دست می زند، انگار سریعا بدل به طلا می شود. حتی نوعی نوشیدنی هم با نام او تولید میشود. این خواننده‌ي گیاهخوار حتی درکتاب کتاب گینس هم رکوردهایی در زمینه‌ي موسیقی به ثبت رسانده است. از همه ی‌ي این‌ها گذشته، او عاشق عطر هیپنوتیک پویزن دیور است. اگر دوست دارید که بدانید بوی شهرت و موفقیت چه بویی است، حتماً این عطر را امتحان کنید. عطر دوست‌داشتنی وانیل در همراهی با بوی آلو، گل یاسمن، رُز، چوب صندل و بادام توانسته است، قلب مدونا را تسخیر کند. امتحان کنید، شاید شما هم خوش‌تان آمد.

۱۰ عطر مورد علاقه بازیگران هالیوود

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده nasleweb
بارگذاری بیشتر در آرایش و زیبایی

۷ دیدگاه ها

 1. Masoud kharrazi

  تیر ۲۴, ۱۳۹۷ در ۷:۴۳ ب.ظ

  وای واقعا عالیه مطالبتون . مرسی از اینکه این مطالب قشنگ رو تو سایتتون میزارید . مرسی از شما و گروه بسیار قویتون . موفق باشید .

  پاسخ دادن

 2. میثم قاسمی

  تیر ۲۵, ۱۳۹۷ در ۵:۵۱ ق.ظ

  بسیار اطلاعات فوق العاده و ارزنده یی بود
  واقعأ لذت بردم و میدونم جمع آوری این اطلاعات اونهم به این سبک عالی چقدر زحمت داره
  محتمأ منتظر کارهای بعدی شما هستم
  واقعأ لذت بردم

  پاسخ دادن

 3. وحید

  تیر ۲۵, ۱۳۹۷ در ۶:۴۶ ق.ظ

  واقعا کار فوق العاده مفیدی انجام دادی؛ همیشه برای انتخاب عطر و ادوکلن دچار مشکل میشدم.‌ سایت و مطالبت بینظیره 👌👌

  پاسخ دادن

 4. فاطیما

  تیر ۲۵, ۱۳۹۷ در ۷:۰۷ ق.ظ

  حالا به نظر شما ما کدومشون رو میتونیم بخریم؟ آیا از قیمت این عطر ها هم خبر دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن

 5. مریم روزبهانی

  تیر ۲۵, ۱۳۹۷ در ۸:۴۶ ق.ظ

  درود بر شما.مطالبتان ارزنده و زیبا و جالت و در خور توجه بود.سپاس و قدر دانی از اشتراک گذاری یک چنین مفاهیم و مطالبی.

  پاسخ دادن

 6. سهیل

  مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در ۳:۴۰ ب.ظ

  ممنون خوب بود

  پاسخ دادن

 7. ss

  مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ در ۴:۰۳ ب.ظ

  بسیار عالی

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

۱۰ کاری که رئیس جمهور آمریکا باید از انجام آن دوری کند

۱۰ کار روزمره ای که رئیس جمهور آمریکا اجازه انجام آنها را ندارد مقام ریاست جمهوری آمریکا ب…