توصیه های مشاور املاک موفق

اگر شما هم در زمینه مشاور املاک کار کردید و در این زمینه علاقمندی بالایی به دست آوردید، شاید بارها از خودتان این سوال را پرسیده باشید که چگونه بتوانم از همکاران متمایز باشم و یک مشاور املاک موفق در زمینه املاک و مستغلات باشم ؟
هر روز در اینترنت به جستجوی این هستید که چگونه یک مشاور املاک موفق باشم؟
قبل از هر چیزی باید الفبای مشاوره املاک را به درستی بدانید و برای تبدیل شدن از یک مشاور املاک عالی به یک مشاور املاک موفق باید این ویژگی هایی که در ویدئوی زیر که از دکتر محمود حقیقت طلب میباشد را به درستی مشاهده کنید .
دکتر محمود حقیقت طلب یک مشاور املاک موفق و حرفه ای در تهران میباشد که توصیه های دلسوزانه ای برای تمامی شما که الان دارید این مقاله را مطالعه میکنید دارد .

شغل مشاور املاک قدمت نسبتا زیادی دارد اما با گذشت زمان، افزایش جمعیت و البته رشد فناوری این شغل نیز مانند همه‌ی ابعاد زندگی دستخوش تغییراتی شده است که باید برای موفقیت به آنها توجه کرد.

در ادامه درباره‌ی ویژگی‌های یک مشاور املاک موفق باشیم، صحبت می‌کنیم.

افراد برای اینکه بتوانند ملک خوبی پیدا کنند یا ملک خود را به فروش برسانند، نیاز به کمک ، مشاور املاکی خبره و ماهر دارند.

به همین دلیل از دیدگاه فردی که می‌خواهد وارد این حوزه‌ی کاری بشود یا در حال حاضر در این حوزه فعالیت می‌کند باید بدانید که چه ویژگی‌ها و مهارت‌هایی لازم است تا آنها را ایجاد یا تقویت کنید.

چندی پیش به اتفاق در اینترنت به دنبال جستجوی یک ویدئوی آموزشی در زمینه املاک و مستغلات (هوش ملکی) بودم که ویدئوی زیر را به اتفاق دیدم .
این ویدئو قسمت های زیادی داشت و حرفای زیادی برای گفتن .
خیلی خوشحال شدم که از این قبیل آموزش ها در زمینه موفقیت مالی در املاک و خرید ملک را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده .

بر روی عکس کلیک کنید و به صفحه ویدئوهای منتقل شوید

مشاور املاک موفق

مشاور املاک موفق در آپارات

مشاهده ویدئوهای آموزش املاک

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده nasleweb
بارگذاری بیشتر در کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

میز کار مدیران موفق مشاغل مختلف جهان در سال ۲۰۱۸

نگاهی به میز کار مدیران موفق در مشاغل مختلف جهان A look at the work desks of 7 successful …