۸ طلاق جنجالی هالیوودی که زندگی حرفه ای و شخصیت ستاره ها را نابود کرد

طلاق به هیچ عنوان موضوع ساده و پیش پا افتاده ای نیست و حتی فکر کردن به ان نیز ناخوشایند است اما زمانی که ثروتمند و مشهور باشید «حتی بازیگر هالیوودی باشید» و دائماً رسانه ها شما را تحت نظر داشته باشند، ورود به حوزه طلاق بسیار دردناک تر خواهد بود. در طول سالها، ستاره های‌ زیادی در دنیای هالیوود بعد از به بن بست رسیدن روابط عاشقانه خود با بن بست غیرقابل باوری در زندگی کاری خود نیز مواجه شده اند که بدون شک از عواقب طلاق گرفتن بوده است. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با طلاق بازیگران هالیوودی آشنا کنیم که پس از طلاق گرفتن از همسر مشهور خود هنوز نتوانسته اند به شهرت و اعتبار گذشته دست یافته و عده ای از انها حتی به طور کامل فراموش شده اند.

۱- تام کروز (Tom Cruise)

بازیگران هالیوودی

زمانی که تام کروز در دسامبر ۲۰۰۰ اعلام کرد که قصد جدا شدن از همسرش، نیکول کیدمن، پس از ۱۰ سال زندگی مشترک را دارد، دنیای هالیوود در شوک فرو رفت. بعد از جدایی از نیکول کیدمن، کروز توانست شهرت و اعتبار نسبی خود را در هالیوود حفظ کند و همچنان به حضور در فیلم های‌ بلاک باستر ادامه میدهد اما اعتبار شخصیتی او با طلاق از کیدمن دچار نقصان شد. در سال های‌ گذشته شایعات جنجالی زیادی در مورد رابطه کروز و همسر دیگرش، کیتی هولمز، و همچنین رابطه اش با دخترش سوری وجود داشته است. روابط ادعایی او با کلیسای ساینتولوژی نیز ضربه بیشتری به شخصیت این ستاره هالیوودی وارد کرده که در یک برنامه مستند در شبکه HBO با عنوان Going Clear به ان پرداخته شده است.

۲- رابین ثیک (Robin Thicke)

بازیگران هالیوودی

این یکی شکستی بسیار سخت بود. بعد از فرمانروایی در حوزه فروش آلبوم در تمامی تابستان ۲۰۱۲ با آهنگ «خطوط مبهم» «Blurred Lines»، زندگی حرفه ای رابین ثیک یک شبه بعد از جدایی نامزدش پائولا پتون از او و شایعات مربوط به خیانت ثیک به نامزدش، ویران شد. ثیک با انتشار آلبوم ضعیف «پائولا» در سال ۲۰۱۴ سعی کرد دل نامزد سابقش را بدست آورد اما این کار نیز شکستی دیگر را برای او رقم زد. این آلبوم در هفته اول انتشار خود در بریتانیا تنها و تنها ۵۳۰ کپی فروخت که یک آمار فاجعه بار محسوب می شود.

در ژانویه ۲۰۱۷ اوضاع برای ثیک بسیار بدتر از قبل نیز شد زمانی که او و پتون بر سر بدست آوردن حضانت پسرشان، جولین، درگیر شدند. نبرد در دادگاه باعث شد که اتهامات شوکه کننده ای نسبت به ثیک مطرح شود که از آن میان میتوان به بدرفتاری های‌ جسمی و روحی او با همسرش در طول دوران زندگی مشترک اشاره کرد. این دو در نهایت در آگوست ۲۰۱۷ به توافق رسمی دست یافتند.

۳- مگ رایان (Meg Ryan)

بازیگران هالیوودی

مگ رایان زمانی که بعد از زندگی مشترک طولانی با دنیس کوید از او جدا شده و با راسل کرو وارد رابطه شد برای همیشه از چشم آمریکایی ها افتاد. وی از آن زمان به بعد بخش زیادی از زندگی حرفه ایش را به دور از شهرت در هالیوود گذرانده و تنها توانسته در چندین فیلم معدود بازی کند که هیچ کدام فیلم های‌ قابل توجهی نبوده اند. در سال ۲۰۰۸، رایان ادعا کرد که کوید در طول دوران زندگی مشترکشان بارها به او خیانت کرده است؛ اتهاماتی که کوید پاسخ های‌ تندی به انها داد. این روزها به نظر می‌رسد که رایان بیشتر روی آینده اش متمرکز شده و رابطه اش با جان ملنکمپ، خواننده نسبتاً سرشناس راک را بعد از جدایی ها و جنجال های‌ متوالی از سر گرفته و برای بازی در یک سریال تلویزیونی قرارداد امضا کرده است.

۴- مارلا میپلز (Marla Maples)

بازیگران هالیوودی

مارلا میپلز یک مدل و بازیگر بلند پرواز هالیوودی اهل جورجیا بود که ناگهان وارد زندگی مشترک دونالد ترامپ و همسر اولش، ایوانا، شده و در اواخر دهه ۱۹۸۰ زندگی این دو را به سمت طلاق برد. بدون شک رابطه عاشقانه و ازدواج متعاقب او با دونالد ترامپ درهای زیادی را برای بلندپروازی های‌ میپلز باز کرد که از انها می توان حضور در برادووی و نقش هایی کوچک در تلویزیون اشاره میکرد اما این جهش کاری دوام چندانی نداشته و زندگی حرفه ای میپلز با طلاق از ترامپ به یکباره سقوط کرد.

بعد از جدایی جنجالی و پر سروصدای این دو در اواخر دهه ۱۹۹۰، میپلز با کیفی پر از پول به خانه رفت اما با استفاده از این ثروت نیز نتوانست موفقیت چندانی کسب کند و به حضور در چند فیلم تلویزیونی گمنام بسنده کرد. میپلز با حضور کوتاه خود در برنامه تلویزیونی «رقصیدن با ستاره ها» در سال ۲۰۱۶ بازگشتی نصف و نیمه به دنیای شهرت داشت اما هیچ گاه نتوانست شهرت گذشته دور خود را بازیابد.

۵-جان گوسلین (Jon Gosselin)

بازیگران هالیوودی

زمانی بود که میلیونها آمریکایی پای برنامه ریالیتی شو «جان و کیت و ۸ نفر دیگر» «Jon & Kate Plus 8» می نشستند که در مورد زندگی مشترک یان و کیت گوسلین و ۸ فرزندشان بود. حتی ویدیو یک ساعته آن ها هنگام اعلام طلاق شان نیز توسط میلیونها نفر دیده شد. بعد از این جدایی، کیت با حضور در برنامه «رقصیدن با ستاره ها» «Dancing With the Stars» توانست تا حدودی شهرت از دست رفته گذشته خود را بازیابد و با سریال ریالیتی شو اسپین آف «کیت و ۸ نفر دیگر» «Kate Plus 8» بار دیگر به چهره محبوب تلویزیون تبدیل شد.

در طرف دیگر ماجرا اما جان به اندازه همسر سابقش خوش شانس نبود. در سال ۲۰۱۳، خبر رسید که وی به شغل گارسنی روی آورده و در اتاقکی بدون تلویزیون و اینترنت زندگی میکند. بعدها وی حتی این شغل را نیز از دست داد. سپس جان شانس خود را در دنیای دی جی و رقص امتحان کرد تا اینکه بار دیگر رابطه او و کیت در رسانه ها جنجالی شد.

۶- جسی جیمز (Jesse James)

طلاق بازیگران هالیوودی

در اوایل دهه ۲۰۰۰، جسی جیمز به خاطر برنامه ریالیتی شو «گاراژ هیولا» «Monster Garage» که بین سال های‌ ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۷ پخش می شد یک اسم آشنا و مشهور در هالیوود به شمار می آمد. وقتی که جیمز با بازیگر دوست داشتنی ان دوران، ساندرا بولاک، ازدواج کرد شهرت او بیش از پیش شد. مردم ایالات متحده عاشق این زوج نامتجانس شده بودند؛ به خصوص بعد از اینکه بولاک بارها و بارها در گفت‌وگو هایش از نقش غیرقابل انکار جسی جیمز در بدست آوردن جایزه اسکارش برای فیلم «نقطه کور» «The Blind Side» در سال ۲۰۰۹ سخن می گفت. رابطه عاشقانه این دو بعد از شایعاتی در مورد خیانت جیمز به بولاک و رابطه او با یک مدل تاتو به یکباره ویران شد.

بعد از آن تصویری از جسی جیمز در حالی‌که نشان نازی ها را پوشیده و مانند هیتلر سلام نظامی داده بود در رسانه ها منتشر شد و بعد از این ماجراها بود که زندگی حرفه ای جیمز به معنای واقعی کلمه به پایان رسید. از آن زمان به بعد جسی جیمز همواره در صدر اخبار جنجالی رسانه های‌ زرد قرار داشته و همسر او بعد از بولاک که اکنون از هم جدا شده اند «کت وون دی» نیز او را به رابطه داشتن با بیش از ۱۹ زن دیگر متهم کرده است. در زمان نوشتن این مقاله او با چهارمین همسر خود، الکسیس دژوریا زندگی می کند اما در طول برنامه های‌ تلویزیونی و برنامه هایش همواره زندگی گذشته اش پیش کشیده شده و برای او دردسرساز می‌شود.

۷- لیان ریمز (LeAnn Rimes)

طلاق بازیگران هالیوودی

لیان ریمز، خواننده سرشناس سبک کانتری، در سن ۱۴ سالگی به فروش میلیونی آلبوم هایش دست یافته بود و با بردن ۲ جایزه گرمی یکی از آینده دارترین خوانندگان عصر کنونی شناخته می شد. اما شهرت و اعتبار او به یکباره پس از مشخص شدن خیانت به همسرش، دین شرمت، رنگ باخت. وی در سال ۲۰۰۹ علیرغم ازدواج با شرمت، با همبازی اش، ادی کیبریان، در «چراغ های‌ شمالی» «Northern Lights» وارد رابطه ای خیانت آمیز شده بود.

ریمز به سرعت از یک هنرمند مورد احترام به موضوع ثابت بسیاری از مجلات زرد تبدیل شد؛ به خصوص زمانی که دشمنی او با همسر سابق کیبریان، برندی گلنوایل، بیش از پیش تشدید و رسانه ای شد. بدنبال این رسوایی ها، آلبوم بهترین آهنگ های‌ او در بیلبورد در رده نازل ۳۰ اُم بیشترین فروش قرار گرفت. آلبوم دیگر او در سال ۲۰۱۶ حتی نتوانست در بین ۵۰ آلبوم پرفروش کشور قرار گرفته و در رتبه نازل ۸۸ قرار گرفت. علیرغم ادعاها در مورد پایان یافتن دشمنی او و گلنوایل، شواهد نشان میدهد که دشمنی این دو همچنان ادامه دارد.

۸- کریس هامفریز (Kris Humphries)

طلاق بازیگران هالیوودی

تجربه میگوید اگر در کمترین شکل ممکن با خانواده کارداشیان ها وارد رابطه شوید بدون شک اعتبار و شهرت شما به خطر خواهد افتاد. این همان اتفاقی بود که برای کریس همفریز، ستاره بسکتبال ان بی ای رخ داد که بعد از به پایان رسیدن ازدواج پر سر و صدایش با کیم کارداشیان ان هم تنها پس از تنها ۷۲ روز زندگی مشترک به مضحکه دنیای هالیوود و بسکتبال ان بی ای تبدیل شد.

بعد از این طلاق، همفریز به طور مرتب در حین مسابقات بسکتبال توسط تماشاگران مورد تمسخر قرار می گرفت و از تیمی به تیم دیگر می رفت تا اینکه پس از هفته ها گمانه زنی و جنجال در نهایت به فیلادلفیا سونتی سیکسرز پیوست. شاید فکر کنید عواقب رابطه کابوس وار کوتاه مدت هامفریز-کارداشیان اکنون به پایان رسیده باشد. اگر این طور فکر می کنید در اشتباهید زیرا در آگوست سال گذشته در گفتگو ای زنده بار دیگر خبرساز شد. وی در این برنامه زنده اعلام کرد که در همان دوران ماه عسل فهمیده بود که زندگی مشترک او و همفریز به پایان رسیده است.

۸ طلاق جنجالی هالیوودی که زندگی حرفه ای و شخصیت ستاره ها را نابود کرد

منبع : nickiswift ترجمه از : روزیاتو

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده nasleweb
بارگذاری بیشتر در سینما تئاتر تلویزیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

با ۱۰ عطر مورد علاقه بازیگران هالیوودی و افراد مشهور آشنا شوید

۱۰ عطر مورد علاقه بازیگران هالیوود احتمالا برای شما هم پیش آمده که با خود فکر کنید، عطر مو…