به IGTV پلتفرم ویدیویی اینستاگرام خوش آمدید

ما IGTV را در رویدادی در سانفرانسیسکو معرفی کردیم که شامل بسیاری از سازندگان اینستاگرام است که IGTV را ایجاد کرده‌اند.

پلتفرم ویدیویی اینستاگرام با نام IGTV منتشر شد
امروز، ما دو اطلاعیه بزرگ برای به اشتراک گذاشتن داریم. اول اینکه، اینستاگرام در حال حاضر یک جامعه جهانی یک میلیارد نفری است! این اپلیکیشن از زمانی که در سال ۲۰۱۰ راه اندازی شد، به شدت رشد کرده و شکوفا شده است. این دستاوردی بزرگ است – از سوی همه کارکنان اینستاگرام از شما متشکرم!
دوم، ما یکی از هیجان‌انگیزترین ویژگی‌های مان تا به امروز را اعلام می کنیم:

پلتفرم ویدیویی اینستاگرام با نام IGTV چیست؟

IGTV، یک برنامه جدید برای تماشای ویدئوهای طولانی مدت و عمودی از سوی سازندگان اینستاگرام مورد علاقه شما، برای وقت هایی که لوردی جدیدترین پروژه خود را ارسال می کند یا وقتی «کینگ باچ» آخرین کمدی خود را به اشتراک می گذارد. اگرچه یک برنامه مستقل برای IGTV وجود دارد، شما همچنین قادر خواهید بود از داخل برنامه اینستاگرام آن را تماشا کنید تا کل جامعه یک میلیارد نفر اینستاگرام بتواند از همان ابتدا از آن استفاده کند.

IGTV پلتفرم ویدیویی اینستاگرام

مزایای IGTV چیست ؟

IGTV از چند نظر متفاوت است.

اول این که ویدوئوهای آن روی صفحه نمایش کامل (فول اسکرین) و عمودی است. همچنین، بر خلاف اینستاگرام، فیلم ها به یک دقیقه محدود نمی شوند. هر ویدیو می تواند تا یک ساعت طول بکشد.
ما آن را ساده هم ساخته ایم. درست همانطور که تلویزیون را روشن می کنید، به محض این که برنامه را باز کنید آی جی تی وی شروع به پخش می کند. لازم نیست که برای شروع به تماشای محتوا از افرادی که در اینستاگرام دنبال می کنید و دیگران که ممکن است بر اساس علایق خود لایک کرده باشید، شروع به جستجو کنید. می توانید به سوی کشف چیزهای بیشتر بروید- بین گزینه های “برای شما”، “دنبال کردن”، “پرطرفدار” و “ادامه مشاهده” تغییر وضعیت دهید. شما همچنین می توانید لایک کنید، نظر دهید و فیلم ها را در «دایرکت» برای دوستانتان بفرستید.

IGTV
همچنین IGTV مانند تلویزیون کانال دارد. اما، در IGTV، سازندگان همان کانالها هستند. هنگامی که شما یک خلق کننده را در اینستاگرام دنبال می کنید، کانال IGTV آنها برای تماشای شما به نمایش در می آید. هر کس می تواند یک خلق کننده کانال باشد – شما می توانید فیلم های IGTV خود را در این برنامه و یا در وب بارگذاری کنید تا کانال خود را راه بیندازید.
اینستاگرام همواره مکانی برای برقراری ارتباط با افرادی است که همیشه و هر روز الهام بخش هستند، یاد می گیرند و تفریح می کنند. با کمک شما، IGTV (پلتفرم ویدیویی اینستاگرام) فصل جدیدی از نمایش ویدئویی را در اینستاگرام آغاز می کند. ما امیدواریم که این ابزار، شما را به افراد و چیزهایی که دوست دارید، نزدیک تر کند.

پلتفرم ویدیویی اینستاگرام با نام IGTV منتشر شد

منبع : instagram-press

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده nasleweb
بارگذاری بیشتر در دانش و فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *